У Києві ватага безпритульних собак загризла чоловіка

У Києві ватага безпритульних собак загризла чоловікаУ Шевченківському районі Києва ватага безпритульних собак загризла на смерть 27-річного чоловіка.

Як повідомили у комунальному підприємстві Притулок для тварин, “труп молодого чоловіка з численними укусами, який лежав у калюжі крові, співробітники правоохоронних органів виявили вранці 26 грудня по вулиці Новоукраїнській 1/3А в Шевченківському районі”.

Загиблий – 27-річний мешканець Макарова Київської області Іван Волошин, який проживав і працював у Києві.

Для відлову собак київські правоохоронці викликали три бригади ловців Притулку для тварин. З 40 собак ватаги вдалося спіймати 11, яких переправили до притулку в Бородянці Київської області.

Як повідомили у підприємстві, на відловлених собаках є червоні нашийники, що свідчить про їх перебування під опікою волонтерів.

Підприємство зазначає, що жителі прилеглих будинків неодноразово скаржилися на напади собак, але оскільки частину собак стерилізували, і вони перебували під опікою волонтерів, то відловлювати їх без згоди останніх заборонялося.

На думку експертів притулку, напад ватаги на людину могло бути викликано або агресією, або мисливськими інстинктами.

Як повідомлялося раніше, у вівторок, 2 червня, о 13:30, біля приватного будинку на Червонозоряному проспекті, 75 в Солом`янському районі вівчарка загризла на смерть восьмирічну дівчинку.

Міліція Солом`янського району порушила кримінальну справу за фактом вбивства з необережності, а 14 червня собаку приспали.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня