В аеропорту Жуляни з`явиться термінал у стилі модерн

В аеропорту Жуляни з`явиться термінал у стилі модернУ київському аеропорту Жуляни зведуть термінал у стилі модерн, пропускна спроможність якого становитиме 320 пасажирів на годину, пише у своєму сьогоднішньому номері газета Сегодня.

Таке рішення ухвалили днями київські архітектори на засіданні містобудівної ради.

За словами автора проекту Тетяни Григорової, старий термінал також перебудують, пише Сегодня.

“Він буде працювати на внутрішні рейси, пропускну здатність збільшимо з 200 пасажирів на годину до 320. А новий термінал буде міжнародним”, – заявила Григорова.

Відповідно до проекту, кожен пасажир буде проводити в терміналі не більше 40 хвилин з моменту прильоту.

Як повідомлялося раніше, в Жулянах відремонтують огорожу аеродрому Міжнародного аеропорту Київ.

Нагадаємо, що комунальне підприємство Міжнародний аеропорт Київ (Жуляни) розраховує розпочати реконструкцію діючого пасажирського терміналу та будівництво нового навесні 2010 року.

Як повідомлялося раніше, аеропорт Жуляни скасував оголошений на 22 червня тендер з відбору розробників проекту реконструкції пасажирського терміналу та будівництва нового, однак у серпні повідомив про проведення повторного.

Міжнародний аеропорт Київ Жуляни займає територію площею 265 га. Має одну злітно-посадочну смугу довжиною 2310 м., шириною 49 м. і термінал з пропускною здатністю 180 пасажирів на годину.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня