Медведько: Ми 14 разів заявляли, що факт отруєння Ющенка доведено

Медведько: Ми 14 разів заявляли, що факт отруєння Ющенка доведеноГенеральний прокурор України Олександр Медведько заявляє, що Генпрокуратура поки не встановила осіб, які отруїли Президента Віктора Ющенка. Про це він сказав в інтерв`ю Газеті по-київськи.

“За висновками міжнародних експертів, факт отруєння кандидата в президенти Віктора Ющенка діоксином доведено. Я полічив: ми 14 разів з боку прес-центру робили заяви про це. Сам факт, що нікого не притягнуто до кримінальної відповідальності, і справу не направлено до суду, ще не свідчить про те, що не було отруєння. Злочин не розкрито, але це не означає, що нічого у справі не робиться”, – зауважив Медведько. При цьому він підкреслив, що не встановлено, хто саме отруїв.

Як повідомлялося, 27 грудня Ющенко висловив упевненість, що винних в його отруєнні буде покарано. “… Ми їх дістанемо, я в цьому не сумніваюся, скільки б вони не ховалися”, – сказав він.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня