Генпрокуратура ексгумувала тіло водія Чорновола

Генпрокуратура ексгумувала тіло водія ЧорноволаГенеральна прокуратура України провела ексгумацію тіла водія В`ячеслава Чорновола Євгена Павлова, який загинув у ДТП разом з лідером Руху. Про це Газеті по-київськи повідомив генеральний прокурор країни Олександр Медведько.

“Ми провели ексгумацію тіла водія Чорновола – Євгена Павлова, і зараз чекаємо закінчення комплексної судово-криміналістичної експертизи останків”, – сказав Медведько. Він зазначив, що стосовно ексгумації тіла самого Чорновола спочатку була згода рідних, але потім отримали відмову. Ми вирішуємо це питання з його близькими.

Також, за словами Медведька, ГПУ ще допитує свідків і відпрацьовує дві версії: загибель Чорновола та Павлова в результаті ДТП або інсценування аварії з метою вбивства Чорновола.

Як повідомлялося, син В`ячеслава Чорновола народний депутат Тарас Чорновіл відкликав свою згоду на ексгумацію тіла батька. Пізніше він пояснив, що погодиться на її проведення після виборів президента, призначених на 17 січня. Це, на думку Чорновола-молодшого, дозволить уникнути спекуляцій навколо смерті його батька.

23 січня народні депутати Кендзьор і Стойко заявили, що мають дані від свідків про те, що В`ячеслав Чорновіл і його водій Євгеній Павлов після зіткнення з вантажівкою були живими, але їх “добив” кастетом невідомий чоловік.

***

В`ячеслав Чорновіл відомий як один із засновників Народного Руху України за перебудову, також він був одним з ініціаторів створення в Україні у 1976 році правозахисної організації Української Гельсінської групи.

Загинув в автомобільній катастрофі 25 березня 1999. Обставини ДТП досі розслідуються Генеральною прокуратурою України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня