МНС перевірило столичні заклади, в яких святкуватимуть Новий рік

МНС перевірило столичні заклади, в яких святкуватимуть Новий рікСпівробітники Головного управління МНС України в Києві протягом грудня провели перевірки 1148 об`єктів, задіяних у проведенні святкових заходів.

Як повідомили в Головному управлінні МНС України в Києві у понеділок, 28 грудня, під час перевірок запропоновано до виконання 8,7 тисяч протипожежних заходів.

За результатами перевірок до адміністративної відповідальності притягнуто 317 посадових осіб. Запобіжні заходи застосовувалися на 83 об`єктах.

За результатами проведених перевірок протипожежного стану об`єктів, задіяних у проведенні святкових заходів, у державні адміністрації та місцеві органи самоврядування надіслано 14 повідомлень з конкретними пропозиціями щодо усунення виявлених порушень.

Водночас, з метою запобігання пожеж внаслідок порушень пожежної безпеки під час зберігання та використання побутових піротехнічних засобів, працівників державного пожежного нагляду Головного управління МНС України в Києві спільно з органами внутрішніх справ, Держспоживстандартом та іншими компетентними службами, задіяно в проведенні перевірок місць їх можливої реалізації.

У ході проведеної роботи інженерно-інспекторським складом перевірено понад 106 об`єктів, зокрема, 92 торгові заклади та 14 інших місць можливої реалізації. За результатами перевірки виявлено 15 фактів реалізації піротехнічних виробів без відповідних дозвільних документів. Вилучено понад п`ять тисяч піротехнічних виробів, у тому числі 3,7 тисяч петард. Найбільше несертифікованих піротехнічних засобів вилучено у Деснянському районі столиці.

Головне управління МНС України в Києві закликає мешканців столиці дотримуватися правил безпеки під час святкування новорічних та різдвяних свят.

Нагадаємо, що у зв`язку з настанням новорічних і різдвяних свят МНС закликало громадян вжити всіх необхідних заходів, щоб уникнути надзвичайних ситуацій під час заходів.


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня