У міліції підтвердили, що на оператора Першого національного напала ватага собак

У міліції підтвердили, що на оператора Першого національного напала ватага собакУ Шевченківському районному управлінні МВС в Києві підтвердили, що на оператора Першого каналу Івана Волошина напала ватага безпритульних собак, після чого він втратив свідомість, впав у калюжу і захлинувся.

Як повідомила Телекритиці прес-офіцер Шевченківського райуправління столичного МВС, від численних укусів безпритульних тварин Іван Волошин втратив свідомість і впав у калюжу.

За результатами експертизи, смерть оператора Першого каналу Івана Волошина настала внаслідок того, що він захлинувся.

Як повідомлялося раніше, тіло телеоператора Першого каналу Івана Волошина, 1982 року народження, було знайдено в ніч на суботу, 26 грудня, зі слідами травм на голові. З кишені Волошина пропав мобільний телефон.

28 грудня в комунальному підприємстві Притулок для тварин заявили, що на Івана Волошина напала ватага безпритульних собак. Співробітники правоохоронних органів виявили тіло Волошина з численними укусами вранці 26 грудня по вулиці Новоукраїнський 1/3А, у Шевченківському районі столиці.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня