Бютівець Ляшко має намір подати на Ющенка до суду

Бютівець Ляшко має намір подати на Ющенка до судуДепутат Верховної Ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко Олег Ляшко має намір просити суд зобов`язати Президента Віктора Ющенка спростувати заяву про наявність у Ляшка трьох судимостей.

“Заява Ющенка про наявність у мене судимостей – це абсолютна брехня, яка не відповідає дійсності. Я зараз готую позов до суду, щоб він спростував цю інформацію”, – сказав депутат.

Ляшко впевнений, що Ющенко такими заявами намагається очорнити прем`єр-міністра Юлію Тимошенко та її політсилу.

На думку депутата, після виборів президента Ющенкові і голові Національного банку Володимиру Стельмаху можуть висунути звинувачення щодо обвалу курсу гривні та порушити відповідні кримінальні справи.

У свою чергу, заступник голови фракції БЮТ Андрій Портнов просить суд зобов`язати Ющенка спростувати заяву про фігурування депутата у кримінальних справах.

Він зазначив, що його ніколи не звинувачували ні в одній кримінальній справі.

При цьому депутат заявив, що якщо в Ющенка є дані про якісь злочини депутатів від БЮТ, то йому необхідно невідкладно звернутися до правоохоронних органів і повідомити цю інформацію, бо в іншому випадку настає юридична відповідальність за приховування злочину.

У повідомленні не сказано, до якого суду звернувся Портнов.

Як повідомлялося, 27 грудня на зустрічі з громадськістю Хмельницької області Ющенко заявив, що Ляшка тричі судили.

Крім того, за словами Ющенка, фігурантами кримінальних справ, зокрема, підозрюваними, були депутати від БЮТ – Портнов і Андрій Кожем`якін.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня