Опитування: Проти фальсифікацій на президентських виборах готові протестувати 15%

Опитування: Проти фальсифікацій на президентських виборах готові протестувати 15%Активно протестувати проти можливих фальсифікацій на виборах президента України готові 14,6% громадян. Про це свідчать дані опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології.

Результати опитування оприлюднено сьогодні, 28 грудня.

Серед прихильників Віктора Януковича готовність до протестів висловили 12%, серед прихильників Юлії Тимошенко – 21,2%.

Опитування проводилося 18-24 грудня цього року в усіх регіонах України. Опитано 1997 респондентів. Помилка вибірки складає 2,2%.

Нагадаємо, згідно з опитуванням Київського міжнародного інституту соціології, понад 20% українців не знають, за кого голосувати.

Фаворитом передвиборчих перегонів, як і раніше, є лідер Партії регіонів Віктор Янукович. Згідно з даними КМІС, 28,1% українців готові його підтримати на майбутніх виборах президента (з урахуванням явки – 40,0%). Друге місце займає прем`єр-міністр Юлія Тимошенко, за яку готові проголосувати 16,8% виборців (з урахуванням явки – 24,0%).


Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня