Тимошенко сьогодні візьме участь в шоу Свобода слова

Тимошенко сьогодні візьме участь в шоу Свобода словаПрем’єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні, 28 грудня, візьме участь у програмі Свобода слова на телеканалі ICTV.

Як повідомив секретаріат Кабінету міністрів, тема програми – майбутнє України, план корінного реформування держави у 2010 році.

Нагадаємо, 26 грудня Тимошенко заявила, що ведучий телепередачі Шустер live на телеканалі Україна Савік Шустер обіцяв звернутися до силових структур у разі її появи в одному ефірі з лідером опозиції, головою Партії регіонів Віктором Януковичем.

Раніше Тимошенко через свого прес-секретаря заявила, що має намір взяти участь у програмі, щоб подискутувати зі своїм суперником на виборах. Пізніше Савік Шустер заявив, що Тимошенко не варто приїжджати, бо тиждень тому вона була єдиним гостем його програми. Водночас, він додав, що стане перешкоджати приходу Тимошенко в студію. 25 грудня на початку програми Шустер повідомив, що на території студії перебувають представники охорони прем`єр-міністра. Однак, у підсумку програма відбулася без участі прем`єра.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня