Тимошенко пообіцяла, що з нового року медики отримуватимуть доплату за стаж

Тимошенко пообіцяла, що з нового року медики отримуватимуть доплату за стажУряд України з 1 січня 2010 року вводить доплату за стаж працівникам медицини.

“З 1 січня ми хочемо зробити ті кроки, які не робилися 18 років для системи охорони здоров`я. Зокрема, з нового року ми хочемо ввести доплату за стаж за вислугу років для працівників системи охорони здоров`я”, – заявила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко на зустрічі з трудовим колективом Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. І. Мечникова.

Як повідомив секретаріат Кабміну, за словами прем`єра, така надбавка існує для працівників усіх галузей, крім медиків. Тимошенко підкреслила, що фонд зарплати для працівників медичної галузі буде збільшено приблизно на 23%, але для тих медиків, хто має більший стаж, доплати будуть значнішими.

Крім того, як уже повідомлялося, на зустрічі з трудовим колективом Дніпропетровської обласної клінічної лікарні глава уряду також зазначила, що паралельно з наданням медичних послуг за рахунок Державного бюджету в Україні має бути запроваджено ефективну систему медичного страхування. За її словами, уряд у відповідному законопроекті передбачив зниження податків для роботодавців за умови оплати ними медичної страховки для своїх працівників і їх неповнолітніх дітей. Тимошенко зауважила, що таку систему було введено на деяких підприємствах України, і вона досить ефективна.

Глава уряду також зазначила, що необхідно передбачити можливість часткової оплати медичної страховки за рахунок державних коштів для малозабезпечених громадян.

Прем`єр-міністр переконана, що необхідно скасувати комплексні закупівлі медикаментів: “Це ненормально, коли в центр закуповують і передають медикаменти вниз, але ніхто особливо не заглиблюється в те, які медикаменти потрібні, якої сертифікації і так далі”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня