Епідемія грипу не збільшила показники смертності в Україні

Епідемія грипу не збільшила показники смертності в УкраїніЕпідеміологічна ситуація протягом жовтня-грудня 2009 року не позначилася на показниках смертності в Україні.

Про це заявив міністр юстиції Микола Оніщук, посилаючись на оперативні дані органів реєстрації актів цивільного стану.

Так, за оперативними даними, у четвертому кварталі 2009 року в Україні було зареєстровано 149 тисяч 844 смертей.

При цьому протягом першого кварталу в Україні померли 160 тисяч 587 осіб, протягом другого кварталу – 155 тисяч 658 осіб. І тільки протягом літнього третього кварталу кількість зареєстрованих смертей була приблизно на 6 тис. осіб менша, ніж у четвертому кварталі – у липні-вересні в Україні померли 143 тисячі 716 осіб.

У цілому, за словами Оніщука, кількість зареєстрованих смертей у четвертому кварталі 2009 року перевищувала кількість народжень на 36%.

Для порівняння – у першому кварталі смертність перевищувала народжуваність на 52%, у 2-му кварталі – на 43%. У третьому кварталі, коли в Україні було зафіксовано пік народжуваності, кількість смертей перевищила кількість зареєстрованих народжень на 20%.

Як повідомлялося, згідно з останньою інформацією Міністерства охорони здоров`я, з початку епідемії грипу (29 жовтня), кількість жертв грипу та ГРВІ в Україні склала 633 особи.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня