З 1 по 10 січня київська міська електричка не курсуватиме

З 1 по 10 січня київська міська електричка не курсуватимеКиївська міська електричка за маршрутом Троєщина-Київ-Петрівка не курсуватиме в період з 1 по 10 січня 2010 року.

Як повідомило інформагентство ІМК з посиланням на прес-службу Південно-Західної залізниці, таке рішення викликано розпорядженням Кабінету міністрів від 18 листопада 2009 року, згідно з яким ці дні оголошено вихідними.

Однак, у Південно-Західній залізниці зазначили, що електричка курсуватиме по суботах, коли кияни будуть відпрацьовувати перенесені робочі дні.

У повідомленні Південно-Західної залізниці також говориться, що в святкові дні міська електричка працювати не буде.

Нагадаємо, що Київська міська адміністрація ухвалила рішення запустити проект розвитку маршруту міської електрички.

Так, київська влада вже цього року планувала реконструювати вже існуючу платформу Сирець, також розпочати будівництво накриття платформи та облаштування пересадочного вузла.

Як повідомлялося раніше, 2 вересня цього року Київська міська державна адміністрація і Південно-Західна залізниця відкрили рух електропоїздів між станціями Городня і Київ-Петрівка в Києві.

Пізніше пасажири столичної міської електрички запропонували продовжити її маршрут до станцій Київ-Дніпровський, Дарниця та Київ-Пасажирський, а також задіяти все Київське залізничне кільце.

Відповідні пропозиції вони висловили в рамках анкетування, проведеного Південно-Західною залізницею (ПЗЗ).

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня