ЗМІ: У київських дитсадках немає грошей на безкоштовне харчування

ЗМІ: У київських дитсадках немає грошей на безкоштовне харчуванняУ столичних дитсадках закінчилися гроші на безкоштовне харчування для дітей, пише у своєму сьогоднішньому номері газета Сегодня.

“Уже тиждень у нашому садку немає навіть хліба, приносимо його самі, хто скільки може. Багатьом батькам вже запропонували залишати дітей по можливості вдома”, – розповіла Світлана Тарасова. Її дитина ходить у дитсадок у Солом`янському районі столиці. За її словами, дітей годують тільки кашами, пише видання.

У більш ніж десяти дитсадків у Солом`янському районі Києва підтвердили, що гроші на харчування закінчуються, пише видання.

“Завжди робили двотижневі запаси, але вони вже підходять до кінця. Якщо ситуація не вирішиться, садок доведеться закрити”, – розповіла завідуюча дитсадком № 225 Галина Коба. За її словами, молоко, рибу і м`ясо не завозять другий тиждень. У результаті відсутності можливості годувати дітей, керівництво дитсадків змушене домовлятися з батьками, щоб ті або залишали малюків вдома, або давали їм сухий пайок.

“Району наполовину урізали бюджет на грудень. Тепер діти на дієті”, – заявила Коба.

Схожа ситуація і в дитсадках у Святошинському районі Києва, пише Сегодня.

“Зараз у нас діти без молока, поки будемо так працювати”, – сказали в одному з дитсадків у районі Академмістечка.

У столичній мерії заявляють, що не зменшували фінансування районам.

жоден садок не закриється через відсутність харчування”, – заявила начальник главку освіти Віра Горюнова.

Керівництво Солом`янського та Святошинського районів на офіційні запити прокоментувати ситуацію з харчуванням у дитсадках не відповіли, пише газета Сегодня.

Нагадаємо, що в травні цього року прокуратура Києва вимагала від столичної влади усунути порушення в організації харчування школярів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня