ОБСЄ має намір виділити 1,5 млн. євро на підготовку членів виборчкомів до виборів

ОБСЄ має намір виділити 1,5 млн. євро на підготовку членів виборчкомів до виборівОрганізація з безпеки і співробітництва в Європі має намір виділити 1,5 млн. євро на проведення тренінгів з підвищення кваліфікації для членів дільничних виборчих комісій на виборах президента України.Про це на прес-конференції повідомив старший співробітник проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Рене Бібо.

За його словами, тренінги розпочалися 25 грудня і триватимуть до 12 січня 2010 року. Навчання проводяться в рамках співпраці Центральної виборчої комісії та ОБСЄ.

Усього заплановано провести 800 тренінгів з організації та проведення голосування в день виборів і підрахунку голосів виборців.

Крім того, планується, що у цих тренінгах візьмуть участь близько 80 тис. членів дільничних виборчкомів, зокрема, у тренінгах братимуть участь голови, заступники голів та секретарі дільничних виборчкомів.

Для членів виборчкомів, які не будуть мати можливості безпосередньо взяти участь у цих заходах, за сприяння ОБСЄ розроблений спеціальний навчальний фільм, який наочно демонструє дії членів дільничних виборчкомів під час підготовки та проведення голосування на виборчих дільницях, а також під час підрахунку голосів виборців.

За словами Бібо, раніше ЦВК спільно з ОБСЄ вже провели тренінги для більш ніж 2 600 членів окружних виборчих комісій.

Як повідомлялося, раніше Президент Віктор Ющенко попросив ОБСЄ збільшити кількість спостерігачів за виборами Президента.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня