Ющенку подарували саморобні шахи

Ющенку подарували саморобні шахиСьогодні, 28 грудня, у Запоріжжі Президенту Віктору Ющенку подарували саморобні шахи та булаву.

Подарунок був вручений під час відвідин Президентом Хортицького навчально-реабілітаційного багатопрофільного центру. Ющенко, у свою чергу, подарував дітям електронну дошку.

Крім того, як повідомляє Політрада, у зв`язку з візитом Ющенка до Запоріжжя, в обласному центрі перекриті мости Преображенського.

Як повідомив перший заступник запорізького мера Володимир Грищенко, рух мостами, який було зупинено сьогодні о 10:15, буде поновлено тільки після того, як Президент відвідає об`єкти в Хортицькому районі і повернеться назад.

“За мостами ні вам, ні нам не проїхати”, – зазначив Грищенко. Крім того, він зазначив, що жителям Правого берега міста складно дістатися до центру міста також у зв`язку з ремонтом греблі ДніпроГЕС, по якій рух здійснюється лише по одній смузі.

Видання також повідомляє, що біля Запорізької ОДА в даний момент відбувається нечисленний мітинг прихильників Ющенка. Перед будівлею ОДА стоїть всього лише три людини з прапорами Нашої України.

Нагадаємо, на початку грудня голова Рахункової палати Валентина Симоненка подарувала Ющенку кригоруб. ” Лупайте цю скалу! Нехай ні жар, ні холод не спинить вас, бо вам призначено скалу сесю розбить “, – цитуючи письменника Івана Франка, сказала Симоненко, вручаючи кригоруб Ющенку.

За матеріалами: УНІАН, Политсовет

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня