Тимошенко уникла відповіді на запитання про можливе призначення Турчинова прем`єром

Тимошенко уникла відповіді на запитання про можливе призначення Турчинова прем`єромКандидат на пост президента України, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко відмовилася коментувати можливі кадрові призначення в разі її перемоги на виборах.

“Про кадри ми будемо говорити, після того, як народ України отримає остаточну перемогу над мафією”, – сказала Тимошенко сьогодні в Рівному, відповідаючи на запитання про те, чи стане нинішній перший віце-прем`єр-міністр Олександр Турчинов главою уряду у разі її перемоги на президентських виборах.

При цьому Тимошенко пообіцяла в якості президента формувати новий склад уряду на основі консультацій з професійними колами кожної галузі, а не політичних сил і блоків.

Як повідомлялося, міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вчора, 27 грудня, спрогнозував, що у разі обрання Юлії Тимошенко главою держави, вона істотно зміцнить президентську гілку влади. “У президента Тимошенко не буде прем`єр-міністра. Це мій прогноз, у неї буде виконуючий обов`язки прем`єр-міністра, її нинішній перший заступник Турчинов Олександр Валентинович”, – сказав глава МВС.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня