ФОМ: У Януковича найбільші шанси стати президентом

ФОМ: У Януковича найбільші шанси стати президентомУ лідера Партії регіонів Віктора Януковича найбільші шанси перемогти на майбутніх президентських виборах в Україні.

Про це свідчать дані соціологічного опитування, результати якого презентовано ФОМ-Україна в понеділок.

Так, згідно з даними опитування, якби вибори президента України відбулися 20 грудня 2009 року, то за Януковича проголосували б 28,5% респондентів. Водночас, за чинного прем`єр-міністра України, кандидата на посаду президента Юлію Тимошенко віддало б свої голоси лише 14,4% опитаних.

Крім того, за словами директора ФОМ-Україна Олександра Бухалова, найбільші шанси зайняти третє місце є у кандидатів на посаду президента Сергія Тігіпка і Арсенія Яценюка – по 6%.

За лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка проголосували б 4,8% респондентів. За чинного Президента України Віктора Ющенка свої голоси віддали б лише 3,5% респондентів, за голову Верховної Ради України Володимира Литвина – 3,2%.

Водночас, вагалися з відповіддю 15,6% респондентів, ще 5,9% не стали б брати участь у виборах взагалі, проти всіх проголосували б 8,5% опитаних.

Також респондентам запропонували відповісти, за кого вони проголосують у другому турі виборів президента. 38% опитаних готові проголосувати за Януковича, 24,1% – за Тимошенко.

При цьому 22,2% проголосували б проти обох кандидатів, 6,1% – не взяли б участі в голосуванні, 9,6% не змогли відповісти.

Соціологічне опитування проводилося з 17 по 22 грудня. У ході дослідження було опитано 1000 респондентів старших 18 років з 85 населених пунктів України. Похибка вибірки не перевищує 3,2%.

Як повідомлялося, Київський міжнародний інститут соціології провів опитування, в ході якого співробітники компанії з`ясували, як у грудні розподілилися електоральні симпатії українців.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня