Яценюк: Ні до кого прем`єр-міністром не піду

Яценюк: Ні до кого прем`єр-міністром не підуКандидат на посаду президента України Арсеній Яценюк заявив, що не прийме пропозиції працювати в уряді від жодного кандидата в президенти.

Про це він сказав у програмі Чорне і біле на телеканалі ТВі, повідомляє прес-служба Фронту змін.

Так, відповідаючи на запитання, чи погодиться він на посаду прем`єр-міністра, якщо до нього надійде така пропозиція, Арсеній Яценюк сказав: “Чітко скажу: ні до кого прем`єр-міністром не піду. Що таке до когось піти прем`єр-міністром? Це продати голоси людей. Це бути політичною повією. Я не розмінюватимуся на крісла”.

Він підкреслив, що працюватиме над проходженням до парламенту партії Фронт Змін. “У мене є кілька дуже чітких умов: перша – в країні необхідно провести дострокові парламентські вибори. На ці вибори я піду з партією. Не пройдуть – я дочекаюся чергових парламентських виборів у 2012 році”, – сказав Яценюк.

При цьому він підкреслив, що поведе до Верховної Ради нових політиків. “Я не буду збирати тих, хто вже сьогодні є в парламенті, які пройшли всю епопею політичних зрад в Україні. Інакше вони прийдуть до мене і теж здадуть мене – навіть не сумнівайтеся. Я це все вже бачив. Це та причина, чому я сьогодні не голова парламенту. Я не гратиму за їхніми правилами”, – заявив Яценюк.

“Я не буду об`єднуватися заради того, щоб свою “п`яту точку” посадити в будь-яке крісло. Не це мета мого життя”, – заявив лідер Фронту змін.

Нагадаємо, у листопаді кандидат на посаду президента України Віктор Янукович заявив, що у разі своєї перемоги такі політики як Арсеній Яценюк і Сергій Тігіпко братимуть участь у керівництві державою.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня