Негода: без світла залишилися більш ніж тисяча населених пунктів в 14 областях України

Негода: без світла залишилися більш ніж тисяча населених пунктів в 14 областях УкраїниУ ніч на 29 грудня в результаті ускладнення погодних умов, зокрема, сильних опадів у вигляді дощу, мокрого снігу та шквалистих поривів вітру, через спрацювання автоматики захисту ліній електропередач в 14 областях сталося знеструмлення 1077 населених пунктів.

Про це повідомили в Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій. Так, у Вінницькій області знеструмлено 262 населені пункти, у Київській – 185, Кіровоградській – 138, Черкаській – 136, Житомирській – 94, Чернігівській – 83, Миколаївській – 52, Рівненській – 34, Херсонській – 33, Полтавській – 32, Запорізькій – 12, Дніпропетровській – 8, Волинській – 6 і Луганській – 2.

Електропостачання відновлюють аварійні бригади обленерго.

Як повідомлялося, 28-29 грудня в Україні спостерігається ускладнення погодних умов.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня