Екс-мера Нового Світу засудили до трьох років в`язниці

Екс-мера Нового Світу засудили до трьох років в`язниціСуд засудив екс-мера селища Новий Світ у Криму до трьох років позбавлення волі за зловживання службовим становищем та посадовий підлог.

“Наглядово-слідче відомство звинувачувало керівника курортного селища у незаконній реалізації будівлі колишньої насосної станції та укладенні невигідних для селища договорів оренди комунального майна”, – повідомили в прес-службі Прокуратури Криму.

Згідно з повідомленням, міський суд Судака визнав достатніми зібрані прокуратурою докази провини колишнього селищного голови. “Рішенням суду з марнотратника стягнуто на користь місцевого бюджету 317 тисяч гривень недоотриманої орендної плати”, – зазначили в прокуратурі.

За позовами наглядового відомства договори про викуп майна громади визнані недійсними.

Раніше суд за матеріалами прокуратури визнав екс-мера винним “у хабарництві та привласненні бюджетних коштів шляхом незаконного нарахування собі надбавок і премій”.

Нагадаємо, як повідомлялося на початку грудня, у Сумській області голову сільради засудили до п`яти років позбавлення волі. У жовтні в Київській області під час отримання хабара був затриманий 35-річний мер Боярки Тарас Добрівський. Мер вимагав і отримав 26 тисяч доларів США за вирішення питання про надання земельних ділянок. У вересні на хабарі 2,5 мільйона гривень був затриманий заступник мера міста Вишневе Київської області. Всього він вимагав 5 мільйонів доларів за виділення 10 гектарів землі.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня