ПР і БЮТ мають намір вести на виборах паралельний підрахунок голосів

ПР і БЮТ мають намір вести на виборах паралельний підрахунок голосівПартія регіонів і Блок Юлії Тимошенко мають намір вести паралельний підрахунок голосів на виборах президента України.

Про це у понеділок, 28 жовтня, ввечері в ефірі телекомпанії 5 канал заявили депутати Верховної Ради від цих фракцій Юрій Мірошниченко (ПР) та Андрій Портнов (БЮТ).

“Ми будемо вести паралельний підрахунок голосів, який базуватиметься на протоколах, що доставляються негайно членами дільничних комісій у центральних виборчий штаб одразу після підрахунку”, – сказав Портнов.

Він також зазначив, що БЮТ не має наміру орієнтуватися на результати exit-poll, оскільки ця процедура має винятково моніторинговий статус і не закріплена юридично.

Водночас, регіонал Мірошниченко повідомив, що штаб ПР вестиме паралельний підрахунок голосів на основі протоколів з мокрими печатками.

За його словами, ПР буде вважати ознакою можливої фальсифікації виборів розбіжності між показниками exit-poll і паралельного підрахунку голосів.

Як повідомлялося, кандидат у президенти Анатолій Гриценко запропонував усім претендентам на посаду глави держави спільно організувати і профінансувати проведення exit-poll у день виборів 17 січня.

Трохи пізніше організатори національного exit-poll заявили, що для проведення exit-poll поки що не вистачає 500 тисяч гривень. Його ідею підтримали Інна Богословська, Михайло Бродський, Сергій Ратушняк, Людмила Супрун, Сергій Тігіпко, Олег Тягнибок та Арсеній Яценюк.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня