Мінтранс просить водіїв не сідати за кермо

Мінтранс просить водіїв не сідати за кермоУ ніч з 28 на 29 грудня в Україні погіршилися погодні умови, що призвело до ускладнення роботи дорожньо-транспортної системи.За даними Міністерства транспорту, у зв`язку з погіршенням метеорологічних умов, транспортний комплекс працює з обмеженнями.

Мінтранс звертається до всіх водіїв бути максимально уважними і обережними на дорогах, а по можливості – утриматися від поїздок на час ускладнення проїзду автодорогами країни.

Станом на 8:00, на Закарпатті залишається перекритим рух на ділянці дороги Т-07-01 Ужгород – Демечі, а також ускладнений рух на дорозі місцевого значення С 071326 Нижній Бистрий – Широкий.

У Київській області на автомобільній дорозі М-05 Київ – Одеса встановлено обмеження руху: км 18 +20 (права смуга), км 20 +18 (ліва смуга), км 39 +40 (права смуга).

Крім того, з 19:50 понеділка міжнародний аеропорт Бориспіль був закритий для очищення території від снігу. Порти Північно-Західної частини Чорного моря – Білгород-Дністровський, Іллічівськ, Одеса, Скадовськ, Південний працюють з обмеженнями за вітром.

У Мінтрансі також повідомили, що в результаті погіршення погодних умов затримано шість вантажних потягів. Над розчищенням залізничних проїздів працює 2176 чоловік і снігоприбиральна техніка.

Нагадаємо, в ніч з 28 на 29 грудня в Україні різко погіршилися метеорологічні умови, в результаті чого виникли проблеми в роботі транспортної системи. Зокрема, сьогодні вранці в Києві спостерігаються суттєві транспортні проблеми, а також закритий аеропорт Бориспіль.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня