Львівські регіонали відхрестилися від студента, який скандували “Ганьба!” на зустрічі з Луценком

Львівські регіонали відхрестилися від студента, який скандували Львівська обласна організація Партії регіонів заявила, що її представники не причетні до організації інциденту, що стався під час зустрічі лідера Народної самооборони, міністра внутрішніх справ Юрія Луценка з виборцями Львова в кінотеатрі імені О. Довженка.

У тексті заяви Львівської облорганізації Партії регіонів зазначається: “Спроба працівників міліції кинути тінь на Партію регіонів продиктована спробою відволікти увагу громадськості від справжніх обставин цієї, так званої агітаційної, поїздки міністра”.

“Обласна організація Партії регіонів залишається послідовним прихильником проведення виборчої кампанії в рамках закону. Провокації і бруд – це не наші технології. Ми всіма доступними нам методами будемо протидіяти спробам втягувати у виборчий процес працівників правоохоронних органів, а тим більше спробам залякувати і шельмувати прихильників нашого кандидата . Повторити 2004 рік, коли людей переслідували за їхню політичну позицію, не вдасться, і це повинен зрозуміти Луценко і його команда “, – зазначили автори заяви.
За словами львівських регіоналів, інцидент під час зустрічі Луценка з виборцями “вже вкотре дискредитує міністра внутрішніх справ України”. “Образливі, брехливі звинувачення на адресу Віктора Януковича з вуст міністра, який мав би демонструвати вищі моральні якості і порядність у веденні кампанії, – принизливі для багатьох виборців. Тому немає нічого дивного в тому, що така поведінка агітатора викликала опір серед деяких учасників зустрічі . І це абсолютно нормально в демократичному суспільстві. Замість цього, в Україні висловлення своєї позиції завершилося затриманням та побиттям молодої людини міліцією на очах та за згодою пана міністра. Всі обставини цього інциденту ще раз підтверджують, що для міністра Луценка закони не писані “, — наголошується в заяві ЛОО Партії регіонів.

Автори заяви також вказують на те, що “використання адмінресурсу, державних службовців у передвиборчій боротьбі – стає в Україні безпрецедентним і безкарним”. “Міліція, яка повинна була виконувати свої прямі службові обов`язки з охорони правопорядку, кинута на обслуговування міністра-агітатора … Дійсно нищівна критика Луценка органів прокуратури в даному випадку є справедливою. Сподіваємося, що Генеральна прокуратура після нашого звернення дасть правову оцінку діям цього агітатора . Але немає сумніву, що справедливу оцінку вони отримають від виборців 17 січня “, – наголошується в заяві облорганізації ПР.

Як повідомлялося, 26 грудня львівська міліція затримала студента, який намагався зірвати зустріч Юрія Луценка з жителями Львова, під час якої він агітував за кандидата в президенти Юлію Тимошенко. Як повідомив начальник Львівського міського управління внутрішніх справ Ігор Цікало, був затриманий студент НУ Львівська політехніка, який повідомив, що провокації були здійснені за дорученням представників Партії регіонів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня