На святкування ювілею київського метро виділять понад 20 мільйонів гривень

На святкування ювілею київського метро виділять понад 20 мільйонів гривеньКиївська міськдержадміністрація оцінює підготовку до святкування 50-річчя Київського метрополітену, яке відбудеться 6 листопада 2010 року, в 20,2 мільйона гривень.

Як повідомили в міськадміністрації, план заходів з підготовки до святкування охоплює і ремонтні роботи в метро, і організаційно-святкові заходи.

Із 20,2 мільйонів гривень загального орієнтовного кошторису святкування 15,27 мільйонів гривень – це кошти комунального підприємства Київський метрополітен, 4,93 мільйонів гривень – кошти міського бюджету.

За рахунок усіх цих коштів у 2010 році планується реконструювати пересадочний вузол між станціями метро Хрещатик і Майдан Незалежності, а також здійснити поточний і капітальний ремонти окремих тунельних споруд і станцій.

За рахунок цих коштів також планується оновити колекцію музею історії метро, розробити дизайн і тематично оформити п`ять центральних станцій і окремі потяги, розробити дизайн святкового форменого одягу співробітників підприємства. Крім того, планується виготовити ювілейну монету.

Частину коштів також буде спрямовано на виготовлення сувенірів, організацію інформаційної кампанії, висвітлення святкування в ЗМІ та святковий концерт.

Як відомо, 6 листопада 2010 Київському метрополітену виповниться 50 років. Так, перші станції київського метрополітену відкрилися в 1960 році. За цей час у Києві побудовано три лінії метро протяжністю майже 60 км, на яких розташовано 46 станцій. Пасажирооборот метрополітену становить 1,5-2 мільйона осіб на добу.

Як повідомлялося раніше, Київський метрополітен в рамках святкування свого 50-річчя проведе серію конкурсів на найкращий малюнок, фото і вірш про метро. Переможцям конкурсів вручать ювілейні проїзні. Крім того, в рамках святкування 50-річчя київського метрополітену в складі одного з потягів курсуватиме раритетний вагон.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня