Тимошенко: Ми всюди бачимо руки, які крали, але їм за це нічого не буває

Тимошенко: Ми всюди бачимо руки, які крали, але їм за це нічого не буваєПрем’єр-міністр України, кандидат на посаду президента Юлія Тимошенко ініціювала посилення кримінальної відповідальності чиновників за корупцію.

“Я хочу повернутися до цієї можливості одразу після президентських виборів, щоб, по-перше, за будь-яке зазіхання на державну власність, за будь-яку спробу корупції, за будь-які речі, пов`язані з відвертими розкраданнями, просто була найвища міра покарання – довічне ув`язнення”, – сказала Тимошенко вчора, 28 грудня, в ефірі телеканалу ICTV.

Глава уряду заявила, що безвідповідальність чиновників призводить до відчуття безкарності у політиків. “Коли беруть заводи безкоштовно, родовища нафти і газу, хтось несе відповідальність? Ні. І тому такий злочин в країні примножується, бо кожен, хто приходить після того, хто не відповідав за це, думає, що і йому можна все брати, оскільки за це ніхто не відповідає”, – пояснила прем`єр.

“Тепер ми всюди бачимо руки, які крали, але їм за це нічого не буває. Я маю на увазі не руки Президента, а всі інші руки – чиновників, лідера опозиції, тобто руки, які не відповідають за те, що крадуть. Ось суть того, що відбувається при владі. Я хочу це змінити. Сьогодні у мене не вистачає для цього ні політичних функцій, ні повноважень, ані політичних можливостей. Після виборів президента, я переконана, що їх вистачить”, – запевнила Тимошенко.

Як уже повідомлялося, в ефірі ICTV Тимошенко також заявила, що в кандидата в президенти Віктора Януковича немає елементарних знань географії та назвала боягузтвом його відмову брати участь з нею в програмі Шустер Live; зауважила, що нову парламентську більшість може бути створено вже через кілька тижнів після завершення президентських виборів; відкинула відсутність прем`єр-міністра у разі обрання її президентом.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня