Янукович готовий провести теледебати перед другим туром виборів

Янукович готовий провести теледебати перед другим туром виборівКандидат у президенти України, лідер Партії регіонів Віктор Янукович має намір провести теледебати з тим кандидатом, який вийде разом з ним у другий тур президентських виборів.

Про це сьогодні, 29 грудня, повідомила заступник голови Партії регіонів Ганна Герман.

“Віктор Янукович обов`язково проведе дебати з тим кандидатом у президенти, який вийде в другий тур. Поки що невідомо, чи потрапить до другого туру Юлія Тимошенко. Тому говорити сьогодні про те, що дебати будуть саме з нею, було б передчасно”, – сказала вона.

Нагадаємо, раніше лідер Партії регіонів Віктор Янукович заявив, що йому нема про що говорити з прем`єр-міністром України, кандидатом у президенти Юлією Тимошенко.

Про це Янукович заявив дорогою до студії програми Шустер Live, відповідаючи на запитання, чи готовий він сьогодні зустрітися в прямому ефірі з Тимошенко, яка має намір приїхати на ефір телепрограми.

21 грудня кандидат у президенти, прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко закликала свого суперника у виборчих перегонах, лідера Партії регіонів Віктора Януковича взяти участь у публічних дебатах.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня