Членів ЦВК Росії не запросили спостерігати за виборами в Україні

Членів ЦВК Росії не запросили спостерігати за виборами в УкраїніЧлени ЦВК РФ стежитимуть за виборами президента України лише через ЗМІ.

“Запрошень (стати спостерігачами на виборах) від ЦВК України ЦВК Росії не отримувала. І, за нашою інформацією, напевно, вже терміни такого запрошення пройшли”, – повідомив сьогодні секретар ЦВК РФ Микола Конкін.

“Складно сказати, як ми будемо відстежувати у них вибори. Напевно, як і всі громадяни Росії, через ЗМІ”, – додав він.

Водночас, Конкін не відкидає, що до групи спостерігачів, сформованої по лінії Міжпарламентської асамблеї СНД, увійдуть співробітники апарату Центрвиборчкому.

Як повідомлялося, 16 грудня Центральна виборча комісія України зареєструвала 13 російських спостерігачів за виборами президента. Учора, 28 грудня, повідомлялося, що Організація з безпеки і співробітництва в Європі має намір виділити 1,5 млн євро на проведення тренінгів з підвищення кваліфікації для членів дільничних виборчих комісій на виборах президента України.

Нагадаємо, згідно з телефонним опитуванням, проведеним Інститутом Горшеніна з 2 по 4 грудня, тільки кожен десятий українець вірить у чесні вибори.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня