Афера Еліта-Центр: Справу Волконського передали до суду

Афера Еліта-Центр: Справу Волконського передали до судуГенеральна прокуратура України спрямувала до суду кримінальну справу за звинуваченням в організації афери компанії Еліта-Центр керівника групи Олександра Волконського (Шахова).

Про це сьогодні, 29 грудня, на прес-конференції в Хмельницькому повідомив міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко.

“Головне слідче управління МВС України завершило розслідування. Справу було направлено до Генеральної прокуратури з обвинувальним висновком, а вчора цей висновок було погоджено, і зараз справу спрямовано до суду”, – заявив Луценко.

Глава МВС зазначив, що стосовно іншого співучасника злочину Олега Шестака матеріали виділено в окреме провадження, а самого його оголошено у міждержавний розшук.

Як повідомлялося раніше, 10 вересня, раніше підозрюваному в організації афери на ринку нерухомості Олександру Волконському (Шахову) у результаті досудового слідства висунули офіційні звинувачення як організаторові афери Еліта-Центр.

Нагадаємо, 1 листопада 2007 року у Швейцарії було затримано Волконського (справжнє ім`я Шахов Олександр, 1971 р.н., уродженець Кемерово, Росія), підозрюваного в організації шахрайства Еліта-Центру.

Нагадаємо також, що на початку 2006 року в Києві розкрили велику аферу на ринку нерухомості. Близько 1,5 тисяч громадян стали жертвами групи компаній Еліта-Центр, представники якої брали в них гроші як оплату за нібито споруджуване житло. Загальна сума, яку отримали шахраї від довірливих громадян, оцінюється приблизно в 400 мільйонів гривень.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня