Через негоду в Україні зник зв`язок з 687 населеними пунктами

Через негоду в Україні зник зв`язок з 687 населеними пунктамиВнаслідок ускладнення метеорологічних умов на території України в ніч з 28 на 29 грудня порушено роботу сільських АТС.

Зокрема, через відсутність електроенергії, станом на ранок 29 грудня, не працюють 537 сільських АТС у Вінницькій, Дніпропетровській, Київській, Кіровоградській, Миколаївській, Сумській, Херсонській, Черкаській і Чернігівській областях.

Загалом порушено зв`язок з 687 населеними пунктами перерахованих вище областей.

За дорученням першого заступника міністра транспорту Василя Шевченка здійснюється комплекс робіт для розчищення автодоріг від снігових заметів, що дасть можливість вчасно доставити кореспонденцію. “Протягом доби зв`язок буде відновлено”, – підкреслив Шевченко.

Нагадаємо, в ніч з 28 на 29 грудня в Україні погіршилися погодні умови, що призвело до ускладнення роботи дорожньо-транспортної системи. Зокрема, сьогодні вранці в Києві спостерігаються суттєві транспортні проблеми, а вчора ввечері було закрито аеропорт Бориспіль.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня