Аеропорт Бориспіль не зумів відновити роботу

Аеропорт Бориспіль не зумів відновити роботуУ зв`язку зі складним погодними умовами в міжнародному аеропорту Бориспіль продовжили до 14:00 скасування всіх рейсів , в яких перепрошують у зв`язку із затримкою прильоту-вильоту рейсів.

Літак рейсу Тбілісі – Київ, який у понеділок увечері під час посадки зійшов зі смуги, до цього часу перебуває в сніговому заметі. Як повідомляє агентство, очисні роботи проводяться, але мляво.

За дорученням керівництва Мінтрансу зусилля транспортників максимально задіяні для відновлення безперебійної роботи транспортно-дорожнього комплексу України.

Нагадаємо, в ніч з 28 на 29 грудня в Україні погіршилися погодні умови, що призвело до ускладнення роботи дорожньо-транспортної системи. Зокрема, сьогодні вранці в Києві спостерігаються суттєві транспортні проблеми.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня