Комітет виборців перечислив на проведення eхit-poll три тисячі гривень

Комітет виборців перечислив на проведення eхit-poll три тисячі гривеньВсеукраїнська громадська організація Комітет виборців України перечислив три тисячі гривень для реалізації проекту Національний екзит-пол`2010.

Як повідомили в прес-службі Комітету виборців з посиланням на голову Правління КВУ Олександра Черненка, працівники секретаріату організації вирішили підтримати проведення eхit-poll, відрахувавши зі своєї заробітної плати кошти, загальна сума яких склала три тисячі гривень.

“У КВУ і консорціумі Національний екзит-пол`2010 одна мета – незалежний громадський контроль за чесністю та демократичністю майбутніх виборів, тому у нас в організації не виникло дискусій щодо ініціативи підтримати проведення eхit-poll”, – заявив Черненко.

“Ми розуміємо, що зібрана нами сума не вирішує проблеми недостатнього фінансування проекту і є лише краплею в загальному кошторисі, але якщо таких крапель буде хоча б двісті, то проведення незалежного eхit-poll, якому б довіряли і в Україні, і в світі, стане реальністю”, – вважає керівник КВУ.

Також КВУ закликав українських виборців та інші громадські організації долучитися до цієї ініціативи. “Адже кожна додаткова дільниця і кожен додатковий виборець, які потраплять в соціологічну вибірку, підвищать якість проведеного опитування і точність його результатів”, – додав Черненко.

Як повідомлялося, під час виборів президента 17 січня і 7 лютого 2010 Консорціум Національний екзит-пол`2010, до якого входять Фонд Демократичні ініціативи, Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) та Український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова, проведуть Національний екзит-пол`2010. На сьогоднішній день є певні труднощі з фінансуванням цього проекту і ще не вистачає близько півмільйона гривень. Бюджет проекту передбачає в цілому 220 тисяч дол.

Президент Європарламенту Єжи Бузек, а також голова делегації Євросоюзу в Україні Пінту Тешейра здали по 20 гривень на проведення Національного exit-poll у двох турах президентських виборів в Україні у 2010 році.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня