Луценко: Після Нового року прихильники Януковича збираються окупувати столичний Майдан

Луценко: Після Нового року прихильники Януковича збираються окупувати столичний МайданМіністр внутрішніх справ України, лідер Народної самооборони Юрій Луценко заявив, що після Нового року прихильники лідера Партії регіонів, кандидата на пост президента Віктора Януковича мають намір “окупувати “Майдан Незалежності в Києві.

“У нас є інформація, що після Нового року прихильники Януковича збираються окупувати столичний Майдан. Я знаю про підготовку акцій – ми отримали інформацію про організацію складів з валянками, фуфайками. Я не знаю, для чого вони їх збирають – можливо,” передачу “своїм готують, або, до Києва хочуть їхати, – це їхня справа “, – сказав Луценко сьогодні на прес-конференції у Хмельницькому.

При цьому він зазначив, що ставиться до цього скептично, “тому що такий майдан, який пройшли ми, організувати і спланувати неможливо, тому що це був всенародний рух на захист своїх інтересів”.
“А туристичне агентство імені Віктора Федоровича з відвідання Києва я в принципі вітаю – нехай люди подивляться на столицю”, – сказав Луценко. Водночас, він звернувся до організаторів “подібного дійства” із закликом: “Подумайте про дітей, які взагалі-то хотіли б прийти на ялинку. Почекайте до 7-8 січня, не встановлюйте в центрі міста агітаційних містечок”.

Разом з тим, міністр запевнив, що якщо всі необхідні документи на проведення подібної акції будуть оформлені згідно із законом і будуть подані до столичної мерії відповідні заявки, “то, звичайно, міліція буде просто охороняти громадський порядок і не допускати ніяких провокацій, у тому числі й охороняти демонстрантів”.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня