Росія перерахувала Севастополю борг у 12 млн. гривень

Росія перерахувала Севастополю борг у 12 млн. гривеньРосія перерахувала Севастополю близько 12 млн. грн., які вона заборгувала місту.

Про це повідомив журналістам перший заступник голови Севастопольської міської державної адміністрації Володимир Казарін.

“Росіяни нам всі борги, які утворилися з цього року по лінії Чорноморського флоту, перерахували. Ми ці гроші отримали”, – сказав Казарін.

За його інформацією, ” більшысть це кошти, які становили борги Російської Федерації перед містом”. Зокрема, сказав він, “були деякі спірні статті, наприклад, взаємозаліки з реконструкції Приморського бульвару (з тієї частини, що примикає до спортклубу ЧФ РФ), була суперечка, якою мірою благоустрій цієї частини набережної поширюється на Чорноморський флот, і якою мірою це може бути зараховано російською стороною, і низка інших питань “.

За словами заступника голови міста, “в результаті переговорів, які закінчилися два тижні тому в Москві, ми прийшли до взаємної згоди, і вони перерахували десь близько 12 млн. грн.”

“Тобто, ми закрили питання цього року практично повністю”, – наголосив Казарін.

Як повідомлялося, заборгованість Чорноморського флоту тільки перед Пенсійним фондом України становила понад сім мільйонів гривень.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня