Снігопад в Києві: Дерева падають на автомобілі

Снігопад в Києві: Дерева падають на автомобіліУ зв`язку з ускладненням погодних умов підрозділи Головного управління МНС України в Києві працюють в посиленому режимі. За добу МНСники здійснили близько 55-ти виїздів на допомогу населенню.

На даний момент підрозділи працюють у 20 місцях.

Як повідомили в МНС, врятовано людей в автомобілях, на які впали дерева, за такими адресами: вулиця Фучика, 3, у Солом`янському районі; вулиця Деміївська, 53, в Голосіївському районі; Оболонський проспект 14-А в Оболонському районі столиці.

Рятувальники МНС також надали допомогу мешканцям будинку № 13 по вулиці Чорнобильській у Святошинському районі столиці з усунення загрози від дерева, що впало на будинок.

Як повідомили в МНС, від повалених дерев розчищено також проїжджаючу частину доріг по вулиці Пирогова, 5-А, вулиці Леонтовича, 7 у Шевченківському районі столиці, а також по вулиці Фрунзе 19, 37, вулиці Костянтинівській, 36 у Подільському районі столиці.

У зв`язку зі складними погодними умовами Головне Управління МНС України в Києві закликає жителів столиці обмежити перебування на вулиці, утриматися від виїздів на власному автотранспорті, а також паркувати автомобілі якомога далі від дерев.

Нагадаємо, що сьогодні, 29 грудня, в Києві спостерігаються транспортні проблеми через рясні снігопади – призупинено рух трамваїв, а автобуси та тролейбуси курсують з перебоями.

Офіційні служби поки ніяк публічно не відреагували на транспортні проблеми міста.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня