Аеропорт Бориспіль очистили від снігу

Аеропорт Бориспіль очистили від снігуУ міжнародному аеропорту Бориспіль очистили від снігу злітно-посадкову смугу. Після цього розпочалася реєстрація пасажирів на рейси.

Як повідомила прес-секретар аеропорту Людмила Петрів, згідно з повідомленнями служб аеропорту, злітно-посадкову смугу очищено від снігу, таким чином, аеропорт повинен, як і планувалося, розпочати роботу о 14:00.

За словами Петрів, в день аеропорт обслуговує до 300 рейсів на приліт і на виліт, при цьому пік рейсів припадає на 12:00-16:00.

Таким чином, зазначила вона, якщо рейси почнуть виконувати з 14:00, то втрачений час надолужать і всі сьогоднішні рейси вдасться відправити без перенесення на завтра.

За її даними, такий снігопад в аеропорту зафіксовано вперше за 22 роки. Зокрема, труднощі викликало те, що, на відміну від минулого тижня, “зараз сніг випав важкий, з водою”.

Очищали аеродром із застосуванням хімічних реагентів, в очищенні брали участь дев`ять машин і сім гусеничних машин.

Нагадаємо, що вчора ввечері, 28 грудня, у зв`язку з рясними снігопадами було припинено роботу аеропорту Бориспіль. Сьогодні, 29 грудня, скасування всіх рейсів в аеропорту Бориспіль продовжили до 14:00.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня