МЗС України очікує в наступному році приїзду Берлусконі

МЗС України очікує в наступному році приїзду БерлусконіМіністерство закордонних справ України очікує, що наступного року Україну відвідає прем`єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі.

Про це йшлося під час зустрічі заступника глави МЗС України Костянтина Єлісєєва та Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні П`єтро Джованні Доннічі, повідомили в прес-службі МЗС. Також Міністерство закордонних справ очікує, що разом з Берлусконі до України приїде міністр закордонних справ Італії Франко Фраттіні.

Сторони обговорили також переговорний процес щодо Угоди про асоціацію, включаючи створення поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі та перспективи введення безвізового режиму. Крім того, було надано роз`яснення щодо ситуації з поставками російської нафти європейським споживачам  територією України.

Нагадаємо, що 13 грудня під час мітингу в Мілані 42-річний Массімо Тарталья запустив у прем`єр-міністра важкою сувенірною  статуеткою. У результаті Берлусконі провів кілька днів у клініці. Як встановило слідство, кривдник прем`єра психічно нездоровий і останні роки проходив відповідне лікування. Зараз він перебуває у в`язниці, де чекає на вирок.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня