Мінтранс: Через негоду затримані 12 пасажирських потягів

Мінтранс: Через негоду затримані 12 пасажирських потягівСтаном на 13:00 29 грудня через складні погодні умови затримано 12 пасажирських потягів Південно-Західної залізниці, повідомили Корреспондент.net у Міністерстві транспорту та зв`язку України.

“Залізничникипродовжують докладати всіх зусиль, щоб забезпечити безперебійний рухпасажирських і приміських потягів”, – зазначили при цьому в Мінтрансі.

 Водночас, якуточнили у відомстві, на території України в північних, центральних і місцями взахідних областях мокрий сніг, у Дніпропетровській області – дощ, на рештітериторії без опадів. 

 “Покриття наавтомобільних дорогах державного та місцевого значення в більшості областей -мокре. 

 На перевальнихділянках доріг у Карпатському регіоні – невеликий сніг. Стан покриттяавтомобільних доріг – мокрий. 

 В АР Крим на перевалах без опадів. Проїздзабезпечений”, – констатується в повідомленні.

 Крім того, уМінтрансі повідомили, що дороги місцевого значення в Київській, Чернігівській,Волинській, Тернопільській та Одеській областях – засніжені, у Житомирській областімісцями сніжний накат. У всіх випадках проїзд забезпечений. 

 Тим часом, увідомстві також повідомили, що на автомобільній дорозі М-05 Київ – Одеса вКиївській та Черкаській областях іде мокрий сніг. 

 За оперативнимиданими, у Київській області у зв`язку з несприятливими погодними умовамипродовжують зберігатися ускладнення з проїздом. 

 Нагадаємо, щосьогодні в Мінтрансі заявили, що в ніч з 28 на 29 грудня в Україні погіршилисяпогодні умови, що  спричинилося доускладнення роботи дорожньо-транспортної системи.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня