МВС: Загострення криміногенної ситуації в Києві немає

МВС: Загострення криміногенної ситуації в Києві немаєКриміногенна ситуація в Києві контрольована і не має тенденції до погіршення в порівнянні з минулим роком.Про це заявили у відділі зв`язків з громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ України в Києві.

Як повідомлялося раніше, начальник київської міліції Віталій Ярема в ході розширеного засідання колегії в столичній прокуратурі заявив, що кількість зареєстрованих злочинів у Києві в порівнянні з минулим роком збільшилася на 36,5%, що є найбільшим показником в країні.

В офіційній заяві керівництва київської міліції кажуть, що ця цифра жодним чином не означає загострення криміногенної ситуації в столиці.

Як повідомили в київській міліції, основні причини збільшення кількості зареєстрованих злочинів полягають у деяких змінах, внесених до законодавства 25 червня 2009. А саме – у минулому році для порушення кримінальної справи потрібно було, щоб сума збитків, завданих потерпілому, становила 906,5 гривень. Цього року така сума складає лише 60,5 гривень.

Так, з липня цього року злочинці, затримані за скоєння кишенькових крадіжок, значно рідше можуть уникнути кримінальної відповідальності.

У столичному ГУМВС зазначили, що за останні п`ять місяців порушено 77 кримінальних справ за фактами кишенькових крадіжок, що в 2,2 рази більше, ніж у першому півріччі.

Керівництво ГУМВС України в Києві запевняє громадян, що стан криміногенної ситуації в столиці контрольований і базується не на статистичних даних, а на реальному перебігу подій.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня