Київ продовжує ліквідацію наслідків снігопаду

Київ продовжує ліквідацію наслідків снігопадуКиївські служби продовжують здійснювати роботи з розчищення доріг, вживаються заходи щодо усунення порушень в роботі ліній електропередач та забезпечення руху автотранспорту.

Як повідомили в Міністерстві з питань надзвичайних ситуацій, до розчищення доріг від Київавтодору залучено 96 бригад і 282 одиниці техніки та механізмів, зокрема 62 одиниці снігоочисної техніки.

Були відімкнені 52 трансформаторні підстанції, відновлено роботу 20 з них.

Головне управління МВС і ДАІ в столиці здійснюють спільні заходи із забезпечення руху автотранспорту.

На залізничному транспорті були окремі випадки відхилення від графіків руху електропоїздів на ділянці Васильків-Боярка Південно-Західної залізниці.

На цей час залізниця функціонує у звичайному режимі.

Як повідомлялося раніше, у зв`язку зі снігопадами вся снігоочисна техніка Києва працює в посиленому режимі – 298 машин прибирають вулиці цілодобово.

У вівторок, 29 грудня, майже 150 дерев впали на лінії електропередач і пошкодили їх.

Компанія Київенерго закликала жителів столиці бути обережними у зв`язку з обривами проводів електромереж через налипання снігу.

Київенерго також просить мешканців не намагатися власноруч ліквідувати пошкодження і в жодному разі не наближатися до місця обриву проводів електромереж.

У зв`язку з ускладненням погодних умов підрозділи Головного управління МНС України в Києві працюють в посиленому режимі. За добу рятувальники здійснили близько 55 виїздів на допомогу населенню.

У вівторок, 29 грудня, в Києві спостерігаються транспортні проблеми через рясні снігопади – призупинено рух трамваїв, а автобуси та тролейбуси курсують з перебоями.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня