ЦВК оскаржить рішення суду про скасування попередження Тимошенко

ЦВК оскаржить рішення суду про скасування попередження ТимошенкоЦентральна виборча комісія оскаржить рішення Київського апеляційного адмінсуду, яким було скасовано попередження, винесене ЦВК кандидату в президенти, прем`єр-міністру Юлії Тимошенко щодо використання державних посадових осіб та службового транспорту під час агітації.

Як повідомив член ЦВК Михайло Охендовський, текст апеляційної скарги зараз готується ЦВК, і вона буде подана сьогодні чи завтра, тому що термін апеляційного оскарження закінчується 30 грудня.

ЦВК мотивує оскарження рішення суду тим, що рішення комісії є законним і прийняте на основі повного і всебічного дослідження матеріалів, викладених у скарзі кандидата на пост президента Василя Противсіх.

Як повідомлялося, на сьогоднішній підсумковій прес-конференції, відповідаючи на запитання, чому вона ігнорує закон, який забороняє посадовим особам, використовуючи службове становище в робочий час, займатися передвиборчою агітацією, прем`єр-міністр запевнила, що не буде займатися передвиборчою агітацією.

Нагадаємо, 24 грудня ЦВК оголосивлаТимошенко попередження за залучення до виборчої агітації підлеглих, службового транспорту та інших ресурсів. Центрвиборчком визнав дії Тимошенко щодо ведення передвиборчої агітації під час робочої поїздки до Чернігова 17 грудня неправомірними.

Попередження було винесено за скаргою кандидата в президенти Василя Противсіх, у якій він зазначав, що поїздка Тимошенко була офіційною і виключала проведення передвиборчої агітації. Але, за його словами, під час поїздки вона зустрічалася з виборцями і вела агітацію проти кандидата в президенти Противсіх.

25 грудня Тимошенко оскаржила рішення Центральної виборчої комісії про винесення їй попередження. Учора, 28 грудня, стало відомо, що Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив позов кандидата Тимошенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня