Тимошенко: Я за кожну цифру своєї декларації відповідатиму

Тимошенко: Я за кожну цифру своєї декларації відповідатимуКандидат у Президенти України, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що готова відзвітувати в суді про свої доходи.

Про це сьогодні,як передає кореспондент ІМК, під час підсумкової прес-конференції сказалапрем`єр-міністр України Юлія Тимошенко.

 “Будучипрем`єр-міністром ні я, ні моя родина жодного шматка державної землі, так, якце зробив Янукович, і так, як це у нашого Президента в декларації 13 гектарівкиївської землі з`явилося, у мене такого немає у власності, і у моєї сім`їнемає державної землі у власності “, – сказала Тимошенко. 

 На запитання,чому у поданій нею в ЦВК податкової декларації стоять прочерки навпроти графи”виплата за договорами найму та оренди”, Тимошенко заявила, що не маєрезиденцій. 

 “Якщо тамстоять прочерки – значить прочерки, якщо стоять цифри – значить цифри. Япропоную вам читати декларацію і дивитися ці цифри. До цієї декларації менінічого додати, нічого немає, Межигір`я, Безрадичів та інших справ ви в моїйдекларації не знайдете, не тому, що я туди їх не вписала, а тому що їх у мененемає. І якщо потрібно додаткове журналістське розслідування, я готова до такихречей”. 

 При цьомукандидат у Президенти запевнила, що якщо є сумніви в достовірності зазначених удекларації даних, то вона готова відповісти в суді. 

За матеріалами:ИМК

 “У нассьогодні, якщо в декларації кандидата в Президенти щось не так, кожен можезвернутися до суду і отримати судове рішення. Я за кожну цифру своєї деклараціїбуду відповідати. Якщо є сумніви – є суд, прокуратура, і ми звітуємо”, -сказала прем`єр. 

 Нагадаємо, усвоїй декларації про доходи за 2008 рік Тимошенко вказала лише заробітну плату,яка склала 386 тисяч 170 грн. Останні розділи в декларації прем`єра порожні – унеї немає ні квартири, ні машини, ні рахунку в банку. 

 Це сталопоштовхом для різких заяв Президента України на адресу прем `єра. 

 Де беруться сотнімільйонів гривень на цю рекламу у прем`єра, у якого ні квартири, ні шматочказемлі, ні машини? – Бомж “, – заявив Президент.”Як можна в 50 роківбомжем жити в країні? Не сприймайте це як атаку на Юлію Володимирівну. Яклюдина, яка в 50 років на має ні кола, ні двора, може говорити, що дастьвідповідь нації, як облаштувати майбутнє? Так облаштувала б спочатку своємайбутнє “, – сказав Ющенко.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня