Тимошенко прикрасила обкладинку жіночого журналу

Тимошенко прикрасила обкладинку жіночого журналуПрем`єр-міністр України, кандидат у Президенти Юлія Тимошенко прикрасила обкладинку жіночого журналу Wellness і розповіла про своє життя поза політикою.

Зокрема,Тимошенко розповіла, що ранок у неї зазвичай дуже короткий і вона розпочинаєсвій день з читання газет.

 “… Відмоменту, коли я прокидаюся, і до моменту, коли я виїжджаю з дому на роботу,проходить не більше півгодини. До цього часу я зазвичай спокійна. А потім якупую свіжі газети і читаю, що там про мене понаписували. Після цього спокійзакінчується, а разом з ним і ранок”. 

 В інтерв`юТимошенко розповіла, що до того, як стала прем`єром, вранці вона займаласябігом – “щодня бігала по 10 кілометрів в будь-яку погоду і в будь-яку поруроку”. Однак зараз у неї немає на це часу. 

 “Зараз ярозумію, що в мене просто немає часу кудись бігти. Це, напевно, погано. Алеобіцяю собі і вам, що обов`язково повернуся до свого бігу, як тількизакінчиться президентська виборча кампанія. Всі відбігають. Так і почну – побіжуз будинку просто на вулицю Банкову (посміхається) “, – сказала політик. 

 Часу у Тимошенконе вистачає навіть на їжу. 

 “Справа втому, що мені катастрофічно не вистачає часу. Ніколи. І мені його дуже шкодавитрачати на їжу. Тому я люблю фастфуд, але не в сенсі макдональдських бігмаків,а будь-яку їжу, яку можна по-швидкому з`їсти і забути про це. Фаворит – кефір…”, – розповіла прем`єр-міністр в інтерв`ю Wellness. 

 Вона зізналася,що не любить готувати і своєю фірмовою стравою може назвати варене яйце. 

 “Якось яговорила, що моя фірмова страва – це варене яйце. Воно дуже просто готується ійого важко зіпсувати. А взагалі, чисто теоретично, я пам`ятаю, як требаправильно варити борщ і навіть як пекти пироги. Але говорити вам про те, що ялюблю у вільний день постояти біля плити і виписувати рецепти в блокнот, нестану. Тому що це буде неправдою. Мене, на превеликий жаль цілого поколінняредакторів жіночих і кулінарних журналів, не цікавить таке заняття, як приготуванняїжі”, – сказала прем`єр . 

 На запитання,скільки годин вона спить, політик відповіла: 

 “… Алевзагалі, я сплю, в середньому близько чотирьох годин. Тобто – відбій о першій-другійночі, підйом о шостій. Раніше я себе за це шкодувала, а потім дізналася, щоЛеонардо да Вінчі вистачало двох годин для відпочинку . Ага, думаю, так тобі щепощастило. З того часу, я думаю не про те, що сплю мало, а про те, що сплю вдвічібільше, ніж да Вінчі. Це заспокоює …” 

 З бажаннямпоспати Тимошенко бореться за допомогою кави. 

 “… Колипізно ввечері вже злипаються повіки, а кабінет кудись пливе, я можу випитичашку кави, а може, й три-чотири. Не знаю, наскільки це дієво. Скоріше, як самонавіювання.Я думаю собі: випила кави – значить, розплющиш очі і працюй. Іноді допомагає”,- розповіла вона. 

 У будинку в Тимошенкоє троє собак і папуга, а тигреня вона подарувала ялтинському зоопарку Казка. Назапитання, хто з тварин Вам ближче за характером, Тимошенко відповіла, щотигриця. 

 “Як тількинаша тигриця приїхала до вольєру, так відразу ввела нові правила. За два днівона стала там головною, незважаючи на свій доволі юний вік. У мене пішла,загалом. Найцікавіше, що це досить-таки свавільна тварина : вона нікого до себене підпускає, кусається, дряпається. І на руки йде тільки до мене”, -розповіла прем`єр-міністр. 

 Нагадаємо, щораніше в інтерв`ю Кореспонденту Тимошенко розповіла про свої музичних кумирів ікниги  та фільми, які її вразили.

За матеріалами: Wellness

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня