Блок Кличка вражений рішенням Черновецького піти у відпустку, коли Київ паралізований через сніг

Блок Кличка вражений рішенням Черновецького піти у відпустку, коли Київ паралізований через снігУ Блоці Віталія Кличка вражені рішенням мера столиці Леоніда Черновецького піти у чергову відпустку, коли Київ “паралізований” через негоду.

Про це йдеться уповідомленні прес-служби Блоку Кличка з посиланням на депутата цієї політичноїсили в Київраді Івана Плачкова.

 “Замістьтого, щоб організовувати роботу комунальних служб у важких погодних умовах,мер, за інформацією ЗМІ, вшосте за рік йде у відпустку”, – прокоментувавПлачков. 

 Він звернувувагу, що, крім кількох центральних вулиць, що ведуть до будівель органіввлади, Київ “стоїть по коліна в снігу. Люди не можуть дістатися на робочімісця, адже робота громадського транспорту цілковито паралізована: багатотрамваїв та тролейбусів навіть не вийшли на маршрути. Не можна пробратися іпішки, на тротуарах півметрові замети”. 

 “Доки мернасолоджується новорічним відпочинком, мешканці понад 300 будинків наРусанівських садах, Позняках і в інших районах столиці напередодні святзалишилися без світла. Цілковито відключений мікрорайон Осокорки”, -обурюється Плачков. 

 Він вважає, щосвоїм рішенням про відпустку Черновецький “перевершив сам себе”. 

 “Молодакоманда” просить водіїв утриматися від поїздок по місту. Але, на відмінувід мера, кияни не можуть взяти відпустку, коли їм заманеться”, – зауваживдепутат. 

 Як повідомлялося,за даними джерел в Київській міськдержадміністрації, Черновецький взяввідпустку з 25 грудня 2009 по 11 січня 2010 року.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня