В Одесі знову горів Будинок Руссова

В Одесі знову горів Будинок Руссова29 грудня в будинку Руссова в Приморському районі Одеси знову сталася пожежа.

Про це повідомляє Репортер.

В даний час димом охоплений 3 поверх будівлі. Вогонь гасять 10 пожежних машин.

Жителі кварталу були переконані, що пожежа виникла в сусідній будівлі – будинку Лібмана. Проте співробітники МНС заявили, що осередок загоряння знаходиться в будинку Руссова.

Очевидці також повідомили, що пожежники ламають двері на 3-му поверсі будівлі, оскільки, на їхню думку, осередок загоряння знаходиться в одній із квартир.

Мешканці будинку Лібмана вже заявили, що пожежа виникла внаслідок підпалу.

Усі мешканці будинку Лібмана евакуйовані з будинку, вони з речами стоять на вулиці в очікуванні допомоги.

Станом на 21:08 співробітники МНС локалізували пожежу між двома пам`ятниками архітектури – будинками Руссова і Лібмана.

Як повідомляє Ревізор, підтвердилася інформація про те, що загоряння сталося в будинку Лібмана – у квартирі, що має спільну стіну з будинком Руссова.

За словами начальника зміни відділення пожежної охорони Олександра Критського, горіло перекриття між четвертим і п`ятим поверхом. Через сильне задимлення всього п`ятого поверху і даху пожежним було важко виявити осередок загоряння.

Як повідомлялося, 29 жовтня в будинку Руссова виникла пожежа. Тоді вогонь охопив всю будівлю, падали перекриття та елементи стін. Згодом зруйнувалася частина стіни і уламки пошкодили дві іномарки, припарковані неподалік.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня