Тимошенко передала Львівській області шкільні автобуси

Тимошенко передала Львівській області шкільні автобусиПрем`єр-міністр України Юлія Тимошенко під час робочої поїздки до Львівської області передала шкільні автобуси сільським школам за спільним проектом Міністерства освіти і науки та Світового банку Рівний доступ до якісної освіти в Україні.

Як повідомляє прес-служба уряду, Львівській області передано 26 автобусів, два з яких обладнані відповідно до потреб дітей з обмеженими можливостями.

“Таким чином, зазначила керівник уряду, всі учні сільських шкіл Львівської області матимуть можливість безперешкодно добиратися на навчання”, – йдеться в повідомленні.

Тимошенко зазначила, що всі закуплені автобуси виключно вітчизняного виробництва. Вони повністю відповідають усім стандартам, умовам безпеки дітей і мають високі технічні характеристики.

Як повідомлялося, 8 грудня прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що українські школи до кінця року на 90% будуть забезпечені шкільними автобусами. “Ми хочемо вийти до кінця року всією Україною на 90% забезпечення шкільними автобусами”, – сказала Тимошенко під час вручення директорам шкіл районів Рівненської області ключів від 16 автобусів.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня