У Львові запустили цілодобове водопостачання

У Львові запустили цілодобове водопостачанняУчора, 29 грудня, під час візиту до Львова прем`єр-міністр Юлія Тимошенко запустила систему цілодобового водопостачання.

На підприємстві Енергоресурс-Інвест, де відбулися урочистості з нагоди цієї події, міський голова Львова Андрій Садовий власноруч підписав розпорядження щодо забезпечення львів`ян цілодобовим водопостачанням, а Юлія Тимошенко дала вказівку головному енергетику Львівводоканалу розпочати подачу води у будинки львів`ян.

“Напередодні Нового року ми мали можливість запустити цілодобове забезпечення Львова холодною і гарячою водою. Це не просто історична подія, це знакова подія для більшості сімей міста Львова, адже будівництво львівських мереж розпочалося ще 9 березня 1901”, – зазначила Тимошенко.

“Я дуже добре пам`ятаю, як всі кандидати в мери обіцяли львів`янам, що забезпечать їх водою і кожен щось робив. Проте досі з 750 тисяч мешканців Львова тільки 150 тисяч отримували воду цілодобово. Сьогодні ми запустили цілу систему. На це витрачено 191 мільйон гривень для Львова і ще 24 мільйони, щоб вирішити проблему в тих 14 селах, які мали депресивну лійку. При реалізації цього проекту використано нові сучасні труби. Цей проект дозволить місту зекономити 24 млн гривень”, – зауважила прем`єр.

Незважаючи на те, що водопостачання запустили, впроваджувати його в районах Львова будуть поетапно. Сихівський район цілодобово отримає холодну воду з 30 грудня, а з 5 січня гарячу воду. Шевченківський район з 30 на 31 січня отримає і холодну, і гарячу воду.

Франківський район отримає з 30 грудня холодну воду, а з 5 січня гарячу. Залізничний район отримає з 31 грудня холодну і гарячу воду. У Галицькому та Личаківському районах цілодобове водопостачання буде з 31 грудня.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня