За минулу добу в Україні зафіксовано майже 1000 ДТП

За минулу добу в Україні зафіксовано майже 1000 ДТПУчора, 29 грудня, в Україні сталося 983 ДТП, в яких загинули 22 людини, 139 отримали травми різного ступеня тяжкості.

У зв`язку з утворенням снігових заметів обмежувався рух автомобільного транспорту на території Вінницької, Київської, Чернігівської та Закарпатської областей.

Зокрема, у Вінницькій області тимчасово перекрито рух транспортних засобів на дорозі Бердичів – Хмільник.

У Чернігівській області з 04:30 частково обмежено рух великовантажних транспортних засобів на дорозі Р-13 Чернігів – Городня – Сеньківка у зв`язку з затором вантажних автомобілів.

Крім того, за даними ДАІ, у Київській області частково ускладнено рух дорогою Р-03 Північно-східний обхід Києва на (0-28 км) і дорогою М-05 Київ – Одеса (60-62 км), рух було обмежено і на цей момент частково ускладнено на автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпропетровськ.

Нагадаємо, що в ніч з 28 на 29 грудня в Україні погіршилися погодні умови, що призвело до ускладнення роботи дорожньо-транспортної системи.

Мінтранс звернувся до водіїв із проханням бути максимально уважними і обережними на дорогах, а по можливості – утриматися від поїздок на час ускладнення проїзду автодорогами країни.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня