В Україні вийшла книга Сто чоловіків Юлії Тимошенко

В Україні вийшла книга Сто чоловіків Юлії ТимошенкоУ київському видавництві Саміт-Книга побачила світ нова книга Сергія Руденка Чоловіки Юлії Тимошенко.

У новій роботі публіциста зібрано інформацію про більш ніж 100 чоловіків, які, на думку автора, вплинули на життя Юлії Тимошенко.

“У цьому списку є президенти, прокурори, судді, кохані чоловіки, адвокати, друзі і опоненти. Усі ті, без кого Юлія Володимирівна не відбулася б. Це – короткі розповіді про тих, хто свідомо чи ні, але вплинув на долю Тимошенко”, – зазначив Сергій Руденко. За його словами, він намагався позбутися зайвої емоційності. “У книзі я робив акцент на фактах. Терміни, епізоди, цитати, описані ситуації, я вважаю, дають уявлення про тих, хто вів Тимошенко до вершини влади”, – сказав Руденко.

Директор видавництва Саміт-Книга Ігор Степурін підкреслив, що Чоловіки Юлії Тимошенко – це винятково комерційний проект. “Ми сподіваємося, що ця книга Сергія Руденка, як і попередні – Вся президентська рать, Вся Юлина рать, Вся прем`єрська рать, матиме успіх не тільки в українського читача. Ми плануємо, що це видання буде продаватися і в Росії, і в Білорусі, і в інших країнах СНД”, – заявив він.

Сергій Руденко – керівник порталу Буквоїд. Автор книг Вся прем`єрська рать, Вся Юлина рать, Вся президентська рать. У 2009 році книга Уряд Юлії Тимошенко зайняла четверте місце в номінації Документалістика у рейтингу журналу Корреспондент Найкраща українська книга.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня