У Чорному морі врятували російського аквалангіста. Рятувальники шукають його подругу

У Чорному морі врятували російського аквалангіста. Рятувальники шукають його подругуУчора, 29 грудня, о 10:30 в Чорному морі поблизу села Оленівка в Криму після занурення під воду зникли двоє аквалангістів, чоловік (1984 р.н.) і жінка (1986 р. н.), громадяни Росії.

Як повідомило сьогодні МНС України, о 15:45 спільними зусиллями рятувальників і прикордонників біля берега було знайдено чоловіка з ознаками переохолодження. Його доставили до лікарні, доля жінки залишається невідомою.

Пошукові роботи тривають. Ситуація перебуває під контролем Севастопольського морського координаційного аварійно-рятувального центру МНС.

Нагадаємо, в червні в Азовському морі поблизу селища Осовіно Ленінського району Криму фахівці МНС знайшли і підняли з води тіло аквалангіста, 1977 року народження.

Кілька років тому медики Чорноморського флоту Росії в Севастополі врятували життя двох киян-дайверів, у яких під час занурення на глибину 80-90 метрів відмовило водолазне обладнання.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня