Медведєв привітав Ющенка з Новим роком

Медведєв привітав Ющенка з Новим рокомПрезидент Росії Дмитро Медведєв привітав президента України Віктора Ющенка з Новим роком.

Текст привітання Медведєва опублікувала в середу прес-служба Кремля.

“Конструктивне взаємовигідне співробітництво між нашими країнами в дусі багатовікових традицій дружби відповідає довгостроковим інтересам народів Росії та України”, – наголошується у привітанні.

Нагадаємо, 11 серпня президент РФ Дмитро Медведєв оприлюднив послання до президента України. “Напруженість у відносинах Росії і України дійсно зашкалює”, – почав Медведєв. Далі він звинуватив Ющенка в погіршенні відносин з Росією з усього спектру взаємин, починаючи від зовнішньої політики, закінчуючи енергетикою і Голодомором. Крім того, Медведєв оголосив про рішення не направляти в Київ нового російського посла, яким 5 серпня був призначений Михайло Зурабов. Медведєв чітко дав зрозуміти, що надалі буде мати справу лише з новим керівництвом України.

Джерело: НОВИНАР

Коментарі закриті

Новини, новини україни, українські новини, новини в україні, останні новини, новини дня, новини україна, політика, партії та організації , вибори 2010, 17 січня